Ezt posztolta Szoboszlai Dominik az első gólja után - ifaktor
A hétvégén Szoboszlai Dominik három perccel a becserélése után megszerezte első tétmeccsén az első gólját az RB Leipzigben.

Szoboszlai Dominik az Instagram-oldalán is reagált a góljára, méghozzá egy bejegyzés formájában.

„Nyolc hónap várakozás. Megérte!"

– írta a korábban hosszú ideig lágyéksérüléssel bajlódó magyar klasszis, aki az EB-t is kénytelen volt kihagyni, de mostanra újból 100%-os állapotban van.

Szoboszlai azt követően, hogy szombaton csereként beállva gólt szerzett a Sandhausen ellen a Német Kupában, vasárnap végigjátszotta a Leipzig Viktoria Berlin elleni, 2x30 perces felkészülési mérkőzését is.

Amennyiben nem szeretnél lemaradni a legjobb hazai és külföldi influenszerekkel kapcsolatos hírekről, kövesd a TikTok, Instagram és a Facebook-oldalunkat!

Friss

Polgár Kriszta elárulta: nem lesz több gyereke

A napokban megszületett Polgár Kriszta harmadik gyermeke egy kislány személyében. Két fia után ez igazi felüdülés lehet. Azonban elárulta: nem szeretnének több gyermeket már.